— Nazywam się Anna Ukalska

Kim jestem?

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, HR Doradcą, HR Dyrektorem, HR Managerem, Pasjonatką ludzi, Opiekunem Liderów

Studia psychologiczne ukończyłam na KUL-u, zaś 4-letnią psychoterapię w Szkole Psychoterapii INTRA w Warszawie. W INTRZE skończyłam również roczny Kurs Pomocy Psychologicznej. Dodatkowo na WSPiA w Lublinie ukończyłam Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od blisko 20 lat pracuję na styku biznes-człowiek, z jednej strony wspierając organizacje we wszelkich sprawach pracowniczych, z drugiej będąc zawsze blisko człowieka i jego spraw opiekuję się tym, co ze sobą przynosi, dbam o jego rozwój i zadowolenie z pracy.

 

Moją pasją jest człowiek i jego powołanie rozumiane bardzo szeroko, jako wezwanie do pełnego wykorzystania własnego potencjału, możliwości, realizacji pragnień, marzeń, po to, by być spełnionym i szczęśliwym, ale też po to, żeby być pomocą i wsparciem dla innych.

 

Wyznaję zasadę, że człowiek jest jednością psycho-fizyczno-duchową i tylko zadbanie o każdą z tych sfer zapewnić może zdrowie, komfort życia, równowagę, poczucie szczęścia i spełnienia. Tak więc idea wellbeingu w pracy, satysfakcji z życia, rozwoju, są mi  bardzo bliskie. Specjalizuję się w obszarze HR, rekrutacji, rozwoju, szkoleń, pracy z kompetencjami, wartościami, doradztwie zawodowym, doradztwie kariery. Uwielbiam pracować z grupą oraz w kontakcie 1:1, wykorzystując narzędzia trenerskie, terapeutyczne i coachingowe.

Anna Ukalska

Pracuję w nurcie psychoterapii gestaltowskiej z elementami terapii poznawczej i systemowej. Jestem miłośnikiem ludzi, niepoprawną optymistką i prawdziwą szczęściarą. W świat niosę wiarę w to, że fakty i zdarzenia są przyjazne, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, że małe kroki dają wielkie rezultaty i że wdzięczność jest kluczowym fundamentem szczęścia.

 

Doceniam każdą chwilę spędzoną z samą sobą. Wszystkie pozostałe dzielę z moją Rodziną – mężem i dziećmi oraz  z tymi, którzy w zaufaniu powierzają mi siebie.

 

Moje motto:

Hear the voice of your vocation, follow your destiny!

Moje doświadczenie - Dlaczego warto?

Mam doświadczenie biznesowe i solidny background: Studia psychologiczne, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Szkoła Psychoterapii, niezliczone szkolenia i kursy trenerskie, coachingowe, doradcze, Trening Pomocy Psychologicznej.

Mam doświadczenie w pracy w polskich i międzynarodowych korporacjach, spółkach giełdowych, spółce Skarbu Państwa, firmach prywatnych, wielu projektach doradczych, rozwojowych, w szeroko rozumianym HR.

Mam za sobą ponad 20-letnią formację duchową, dzięki czemu mój kręgosłup moralny jest stabilny, hierarchia wartości uporządkowana, światopogląd klarowny oraz morze zrozumienia i otwartości na innych – bez względu na wyznanie, światopogląd i system wartości. W życiu kieruję się zawsze uczciwością i lojalnością. Wierzę, że człowieka można zrozumieć tylko jako jedność psycho/fizyczno/duchową i tym integratywnym spojrzeniem kieruję się zawsze pracując z Człowiekiem.’

 

Wyróżniają mnie wiedza, doświadczenie, ogromne serce, wyczucie biznesowe, wrodzony spokój i opanowanie, wrażliwość, autentyczność, ugruntowane wartości i intuicja do biznesu i do ludzi.

Wierzę w ład i celowość zdarzeń oraz wystarczającą zasobność moich Klientów i Pacjentów.

Moje kursy oraz szkolenia

Co mogę zaoferować?

współpracę przy projektach HR Interimowych oraz spotkania terapeutyczne 1:1, wsparciowe, coachingowe, mentorskie doradcze, edukacyjne.

Wsparcie w biznesie

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w pracy w polskich i międzynarodowych korporacjach, spółkach giełdowych, spółce Skarbu Państwa, firmach prywatnych, niezliczonych projektach, w olbrzymiej różnorodności, w wielu kulturach organizacyjnych, wiem, z czym zmagają się Zarządy, Kadra Managerska oraz Pracownicy. Znam obie perspektywy i potrafię zarządzić procesami HR-owymi, które będą wspierać strategię biznesową Twojej Organizacji, ale też zatroszczą się o wellbeing Twoich ludzi. Potrafię zadbać o każdy element People Management w Twojej firmie zarówno jako Doradca, Ekspert, Interim Manager, Project Manager oraz jako wsparcie działającego już w Twojej firmie HR-u.

Pomogę na każdym etapie cyklu życia Pracownika od rekrutacji, poprzez onboarding, szkolenia, rozwój Liderów, Managerów, Pracowników, ocenę/efektywność pracy, zaangażowanie, politykę kadrową, politykę wynagrodzeń, systemy premiowe, analizę i zmianę struktury organizacyjnej, opisy stanowisk pracy, employee experience (benefity pracownicze, wellbeing), leadership, employer branding, budowanie marki Pracodawcy, programy ambasadorskie i wiele innych, począwszy od diagnozy, poprzez ekspertyzę, propozycję rozwiązań, po wdrożenie.

Indywidualne wsparcie psychologiczne i terapeutyczne

Jestem psychologiem i certyfikowanym terapeutą z solidnym doświadczeniem zawodowym w obszarze wsparcia indywidualnego oraz pracy z zespołami. 

Kimkolwiek jesteś, jestem gotowa przejść z Tobą drogę zmiany, dzięki któremu przestawisz zwrotnicę, odnajdziesz sens, wartość, nową jakość i wejdziesz na nowe, konstruktywne i pełne satysfakcji tory w swoim życiu.

 

Mam doświadczenie we wspieraniu ludzi biznesu, w pracy 1:1 z Liderami, Managerami, Zarządami oraz osobami niezwiązanymi z biznesem, które doświadczają kryzysów w życiu osobistym, straciły nadzieję i potrzebują pomocy.

Zapraszam Cię do tej największej przygody życia, jaką jest praca nad sobą.

ODWAGI! 

To, co odnajdziesz na końcu, odmieni Twoje życie!