— Skorzystaj z mojego doświadczenia

Oferta współpracy biznesowej

W czym mogę pomóc?

Zadbam o każdy element People Management w Twojej firmie zarówno jako Doradca, Ekspert, Interim Manager, Project Manager oraz jako wsparcie działającego już w Twojej firmie HR-u

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w pracy w polskich i międzynarodowych korporacjach, spółkach giełdowych, spółce Skarbu Państwa, firmach prywatnych, niezliczonych projektach, w olbrzymiej różnorodności, w wielu kulturach organizacyjnych, wiem z czym zmagają się Zarządy, Kadra Managerska oraz Pracownicy.Znam obie perspektywy i potrafię zarządzić procesami HR-owymi, które będą wspierać strategię biznesową Twojej Organizacji ale też zatroszczą się o wellbeing Twoich ludzi.

 

Pomogę na każdym etapie cyklu życia Pracownika od rekrutacji, poprzez onboarding, szkolenia, rozwój Liderów, Managerów, Pracowników, ocenę/efektywność pracy, zaangażowanie, politykę kadrową, politykę wynagrodzeń, systemy premiowe, analizę i zmianę struktury organizacyjnej, opisy stanowisk pracy, employee experience (benefity pracownicze, wellbeing), leadership, employer branding, budowanie marki Pracodawcy, programy ambasadorskie i wiele innych, począwszy od diagnozy, poprzez ekspertyzę, propozycję rozwiązań, po wdrożenie.

Współpracowali ze mną

Opinie moich klientów

5/5
Pełny profesjonalizm. Ania jest osobą dbająca o dobre relacje w zespole, poszukująca możliwości rozwoju zarówno własnego jak i innych kluczowych pracowników. Wysoka kultura osobista i optymizm życiowy sprawia, że wspólna praca staje się przyjemna i wartościowa.
Maciej Zelek
Konsultant w Simple S.A.
5/5
Aniu, bardzo się cieszę, że mogłem pracować z Tobą w jednym zespole. Doceniam Cię za świetne kompetencje profesjonalne, orientację na cel, szybkość realizacji, opanowanie i biznesową uczciwość. To także dzięki Tobie nasi klienci darzyli nas zaufaniem i szacunkiem. Dzięki, Aniu.
Wojsław Mrozowski
HR Manager

Zapraszam do kontaktu

Napisz do mnie, żeby zapytać o szczegóły oferty.
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Anna Ukalska. Szczegóły dotyczące przetwarzania tych danych znajdziesz w Polityce prywatności.